VIDEO: Vo Vrakuni dnes mali symfonický koncert priamo pod oknami...

22.4.2020

Zdroj: FB Martin Kuruc

Páčil sa vám článok?

V rámci podujatia ,,Umenie po oknami“ sa dnes od 14:00 do 15:00 na Poľnohospodárskej ulici sa uskutočnil koncert Pavel Bogacz Kvartet. Hudobníci tento koncert odohrali bez nároku na honorár. Ich odmenou bol potlesk a radosť divákov v oknách a na balkónoch domov, pred ktorými vystúpili...

"Priatelia, veľa z Vás ostalo v nedobrovoľnej domácej karanténe a kultúra dostala stopku. Nemôžeme navštíviť divadlá či navštíviť koncert obľúbenej kapely. A umelcom zase chýbate Vy – publikum. Spolu s organizáciou Viva Musica sme pre Vás dnes pripravili prekvapenie vo forme nevšedného kultúrneho zážitku!" napísal vrakunský starosta Martin Kuruc ku krátkemu videu, ktoré zverejnil na svojom facebooku.

Starosta Kuruc ešte poznamenal, že symfonické teleso spríjemnilo čas ľuďom čakajúcim pred poštou: "Ďakujeme pekne všetkým umelcom, ktorí nás prišli potešiť a Vám Vrakunčania prajem pekný deň," dodal.

(ars)

Páčil sa vám článok?

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.