Do Pentagonu nabehli policajti

4.3.2020
0

Zdroj: Čitateľka Alena

Páčil sa vám článok?

V Pentagone zasahovali policajti. O skupinkách väčšinou drogovo závislých, ktorí sa utáborili priamo pod známou bytovkou v bratislavskej Vrakuni, sme písali už viackrát.

V bratislavskom Pentagone cez deň cca o druhej popoludní zasahovali policajti. Na mieste to podľa fotografie vyzeralo takto:

Zdroj: Čitateľka Alena

​Na polícii sme zisťovali o tejto udalosti viac. Ako nás informovala bratislavská policajná hovorkyňa Veronika Slamková, dnes na mieste nemali hlásený žiadny incident a fotografia pochádza pravdepodobne zo včera. Nejde však o nič dramatické, na mieste sa mali zaškoľovať do praxe policajní študenti. 

V Pentagone okrem väčšiny slušných ľudí žije i niekoľko dílerov a práve dostupnosť drog spôsobuje, že v jeho okolí prežívajú drogovo závislí, ktorí už spadli na samé dno a vlastne ani nemajú kam ísť. 

V minulosti si tu v parku postavili celý stanový tábor, ktorý sa nakoniec podarilo zlikvidovať. V posledných mesiacoch žijú títo ľudia priamo pod bytovkou, kde i stanujú.

(ms)

Páčil sa vám článok?

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.