Staré Mesto

V prípade Martina H., ktorý 31. mája útočil s nožom na Ministerstve financií SR na Štefanovičovej ulici a následne ohrozoval ľudí na bratislavskej Obchodnej ulici, polícia ukončila trestné vyšetrovanie s návrhom na zastavenie trestného stíhania. Polícia tvrdí, že v čase spáchania činu nebol útočník pre nepríčetnosť trestne zodpovedný.

Sedieť na uliciach v centre mesta nie je pre všetkých. Mnohí chcú stráviť príjemné popoludnie, večernú romantiku alebo len tak posedenie s priateľmi komornejšie. Patríte aj vy medzi takýchto ľudí? Práve preto sme cez víkend popoludní navštívili niekoľko bratislavských dvorov, kde nájdete príjemné posedenie. Tu je pre vás zopár tipov.

Bratislavský Ružinov hospodáril vlani s prebytkom viac ako 2,88 milióna eur, Staré Mesto skončilo s prebytkom viac ako 2,44 milióna eur. Vyplýva to zo záverečných účtov mestských častí za rok 2018, ktoré schválili miestni poslanci na posledných rokovaniach zastupiteľstiev.

AKTUALIZOVANÉ Stredajšie prvé kolo kvalifikácie Ligy majstrov, ktoré sa konalo na Tehelnom poli prilákalo do Bratislavy futbalových fanúšikov z rôznych krajín a tí spôsobili v centre mesta doslova peklo! Agresívni útočníci si to rozdali na Ventúrskej ulici a vyvolali v pešej zóne obrovský chaos. Niektorí ľudia sa dokonca báli, že ide o teroristický útok!


Cookies

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania Bratislavských novín.