Staré Mesto

  • Polícia
  • 24.02.2000 00:00

Východ z tunela obývajú narkomani

0 0

Zámocká ulica sa pýši nielen výstavbou nových obytných domov, ale aj zanedbaným núdzovým východom, ktorý má slúžiť ako úniková cesta v prípade požiaru alebo inej nehody v tuneli pod hradným vrchom. Obyvatelia blízkeho okolia sa už dlhšie sťažujú na neudržiavaný východ.

Na križovatke ulíc Radlinského a Vazovovej už asi tri mesiace chýba poklop na kanále. Za ten čas doň stihli vhupnúť a „poopraviť“ si nápravy viacerí vodiči, ktorí buď neskoro alebo vôbec nezaregistrovali túto nebezpečnú nástrahu.

  • Zdravie a životný štýl
  • 24.02.2000 00:00

Skrášlia múr mladí umelci?

0 0

K zamýšľanému zazeleneniu nového oporného múru pri vyústení tunela popínavými rastlinami dávam námet, aby sa mestská časť Staré Mesto obrátila na Vysokú školu múzických umení s požiadavkou vypracovať umelecký projekt na výtvarné stvárnenie tejto obrovskej betónovej plochy v kombinácii so zeleňou.

  • Zdravie a životný štýl
  • 24.02.2000 00:00

Postihnutí za parkovanie v centre neplatia

0 0

Viacerí čitatelia sa na nás obrátili s otázkou, aké pravidlá parkovania platia pre zdravotne postihnutých občanov na verejných parkoviskách v centre Bratislavy, či je takéto parkovanie zo zákona bezplatné.

AKTUALIZOVANÉ Stredajšie prvé kolo kvalifikácie Ligy majstrov, ktoré sa konalo na Tehelnom poli prilákalo do Bratislavy futbalových fanúšikov z rôznych krajín a tí spôsobili v centre mesta doslova peklo! Agresívni útočníci si to rozdali na Ventúrskej ulici a vyvolali v pešej zóne obrovský chaos. Niektorí ľudia sa dokonca báli, že ide o teroristický útok!


Cookies

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania Bratislavských novín.