Lamač

  • Výstavba
  • 27.10.2005 00:00

Výstavba bytov sa stala súdnou kauzou

0 0

Výstavba približne stovky bytov v štyroch bytových domoch na Heyrovského ulici v bratislavskej mestskej časti Lamač sa najprv stala predmetom sporu vnútri samosprávy, teraz je už aj mediálnou kauzou živiacou noviny i elektronické médiá.

  • Zdravie a životný štýl
  • 20.10.2005 00:00

Česká lekcia, ako sa vyrába lacné teplo

0 0

Jedným z kľúčových bodov volebného programu v Lamači bola modernizácia a zefektívnenie vykurovania - jeho napĺňanie sa už začalo a znamená, že Lamačania budú mať lacnejšie teplo ako v iných mestských častiach.

Ktovie, v akom stave boli chodníky i vozovka na Vrančovičovej ulici, pochopí, prečo zvolal starosta Peter Šramko začiatkom septembra zastupiteľstvo na mimoriadne zasadnutie.

  • Výstavba
  • 16.06.2005 00:00

Územie na konci Lamača má budúcnosť

0 0

Územie za starým obchodným domom v Lamači v smere ku hranici s mestskou časťou Záhorská Bystrica je perspektívnym miestom, kde sa v budúcnosti bude realizovať ďalšia výstavba.

Bratislavčania v hlasovaní rozhodli, že z občianskeho rozpočtu mesta (vo výške 50 000 eur) pôjde 9495 eur na projekt s názvom „Bez bariér za zdravím", a to na zlepšenie podmienok pre chodcov, cyklistov, matky s kočíkmi a občanov so zníženou schopnosťou pohybu v okolí Nemocnice s poliklinikou na  Antolskej neďaleko jazera Veľký draždiak.


Cookies

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania Bratislavských novín.