Lamač

Po novom úseku Lamačskej cesty ktorý bol v smere od Lamača do centra uzatvorený, môžu od stredy popoludnia jazdiť vozidlá mestskej hromadnej dopravy a vozidlá stavby.

  • Kultúra
  • 23.02.2007 12:37

Pamätník presunú na Vrančovičovu ulicu

0 0

Pamätník padlým rakúskym vojakom v prusko-rakúskej vojne presunú z lokality Popova húšť na Vrančovičovu ulicu v mestskej časti Lamač. Rozhodli o tom vo štvrtok poslanci na zasadnutí miestneho zastupiteľstva.

  • Doprava
  • 20.02.2007 11:30

Nový úsek Lamačskej už možno otvoria

0 0

Očakávané otvorenie novej časti Lamačskej cesty, v úseku od bývalej benzínovej pumpy po križovatku s Harmincovou ulicou v smere do centra, je možno v dohľadne.

Nový úsek vozovky na Lamačskej ceste pri Rázsochách, ktorým sa vodiči v smere z Lamača dostanú k obchodnému domu Tesco, je stále uzatvorený nielen pre osobnú, ale od minulého týždňa aj pre mestskú hromadnú dopravu. Napriek tomu si tadiaľ mnohí vodiči skracujú cestu a porušujú predpisy.

  • Samospráva
  • 05.12.2006 17:55

Keltošová chce ako prvé schválený rozpočet

0 0

Novozvolená starostka mestskej časti Lamač Oľga Keltošová (SDKÚ-DS, Smer-SD, SNS) je svojím zvolením príjemne prekvapená, ako prvé by chcela dosiahnuť schválenie rozpočtu na budúci rok.

  • Samospráva
  • 04.12.2006 10:45

Výsledky volieb v mestskej časti Lamač

0 0

Z celkového počtu 5811 oprávnených voličov sa na voľbách v mestskej časti Bratislava - Lamač zúčastnilo 2729, čo je 46,96%. Lamačania si zvolili novú starostku a 13 poslancov miestneho zastupiteľstva.

AKTUALIZOVANÉ Stredajšie prvé kolo kvalifikácie Ligy majstrov, ktoré sa konalo na Tehelnom poli prilákalo do Bratislavy futbalových fanúšikov z rôznych krajín a tí spôsobili v centre mesta doslova peklo! Agresívni útočníci si to rozdali na Ventúrskej ulici a vyvolali v pešej zóne obrovský chaos. Niektorí ľudia sa dokonca báli, že ide o teroristický útok!


Cookies

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania Bratislavských novín.