Čunovo

V okolí čunovskej zdrže, priam predurčenej na šport a rekreáciu, by do roku 2012 mal na ploche vyše dvesto hektárov vyrásť športový, rekreačný a kultúrny areál, ktorý nesie zatiaľ názov Danubia park.

  • Šport
  • 01.06.2006 00:00

Rafteri mieria na majstrovstvá do Čunova

0 0

Počas víkendu vymenia Martikána a spol. v Areáli vodných športov v Čunove rafteri. Pod záštitou Zväzu vodáctva a raftingu organizuje tím Mistral otvorené Majstrovstvá Slovenska.

  • Zdravie a životný štýl
  • 12.01.2006 00:00

Vyzbierali sa na počítač pre nevidiace deti

0 0

Hoci sme sa v súvislosti s otvorením Chorvátskeho múzea o Čunove nezmienili, chorvátske etnikum v tejto obci je tvorivé a živé, čo potvrdilo v poslednú adventnú sobotu.

Bratislava nemá len Hochschornerovcov, ale aj šikovné baby - rafterky, ktoré dokazujú, že pri Dunaji vyrástol výborný tím zbierajúci úspechy na pretekoch po celom svete.

Bratislavčania v hlasovaní rozhodli, že z občianskeho rozpočtu mesta (vo výške 50 000 eur) pôjde 9495 eur na projekt s názvom „Bez bariér za zdravím", a to na zlepšenie podmienok pre chodcov, cyklistov, matky s kočíkmi a občanov so zníženou schopnosťou pohybu v okolí Nemocnice s poliklinikou na  Antolskej neďaleko jazera Veľký draždiak.


Cookies

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania Bratislavských novín.