Čunovo

  • Život v meste
  • 12.01.2006 00:00

Vyzbierali sa na počítač pre nevidiace deti

0 0

Hoci sme sa v súvislosti s otvorením Chorvátskeho múzea o Čunove nezmienili, chorvátske etnikum v tejto obci je tvorivé a živé, čo potvrdilo v poslednú adventnú sobotu.

Bratislava nemá len Hochschornerovcov, ale aj šikovné baby - rafterky, ktoré dokazujú, že pri Dunaji vyrástol výborný tím zbierajúci úspechy na pretekoch po celom svete.

  • Šport
  • 09.09.2004 00:00

Olympijskí medailisti v Čunove

0 0

Ešte nedávno sme im držali palce na olympiáde v Aténach, v nedeľu 12. septembra si ich môžu Bratislavčania pozrieť na domácej vode.

Bratislavčania rozhodli jednoznačne. Za nového primátora si zvolili mladého ambiciózneho architekta Matúša Valla. Žiadny komunálny politik a ani profesionálny manažér nedokázali tak presvedčiť obyvateľov hlavného mesta ako práve Matúš Vallo. Niektorí ho volili kvôli sympatiám, iní kvôli jeho programu, že chce konečne zmeniť naše mesto k lepšiemu. Bratislavské noviny sa zhovárali s novým primátorom Matúšom Vallom.  

Deti by sme mali chrániť voči infekčným chorobám, najlepšie je očkovanie. Epidemiológovia ale varujú. Na Slovensku klesá zaočkovanosť detí. Ohrozené sú hlavne najmladšie v prvom roku života. Epidemiologička nám porozprávala príbehy, pri ktorých deti na neočkovanosť doplatili.


Cookies

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania Bratislavských novín.