Zdravie a životný štýl 19.12.2002 00:00 0 Na klzisku sa už korčuľuje Mrazivé počasie, ktoré ovládlo Bratislavu v posledných dňoch konečne umožnilo uviesť do prevádzky jednu zo zimných bratislavských atrakcií - verejné klzisko na Hviezdoslavovom námestí.
Zdravie a životný štýl 19.12.2002 00:00 0 Na petržalskom nábreží vyrastá Au Café Na Tyršovom nábreží, jednej z najatraktívnejších lokalít pri Dunaji, vyrastá nová stavba, ktorá priamo nadväzuje na tradíciu legendárnej reštaurácie a kaviarne Au Café.
Zdravie a životný štýl 19.12.2002 00:00 0 Pred tržnicou budú hladným rozdávať jedlo V sobotu 21. decembra o 17. hodine bude voľné zoskupenie Jedlo namiesto zbraní pred Starou tržnicou na Námestí SNP rozdávať jedlo na ulici. Charitatívna akcia bude obohatená aj o rôzne pouličné atrakcie ako žonglovanie s ohňom, živé bubnovanie pri fontáne, ponúkanie špecialít.
Zdravie a životný štýl 3.12.2002 00:00 0 V demokracii si svoju vôľu diktuje väčšina Opäť sa na nás obrátil majiteľ bytu - dôchodca - so žiadosťou o zodpovedanie otázok súvisiacich s bývaním.
Zdravie a životný štýl 3.12.2002 00:00 0 Nadácia venovala ľuďom schody Od prvého decembrového deň slúžia verejnosti nové schody. Spájajú Búdkovú cestu s Drotárskou ulicou a skracujú ľuďom z Drotárskej, Mozartovej, Haydnovej a ďalších okolitých ulíc cestu k zástavke MHD.
Zdravie a životný štýl 3.12.2002 00:00 0 Hodiny pri Carltone bývali aj hranaté Dňa 24. novembra presne o 15.20 sa Bratislava dočkala azda jedného z ďalších „Čumilov“ alebo tradícií? Veru zhruba šesťmetrové a šesť „stovák“ kilogramov vážiace hodiny nám môže závidieť nejedna európska metropola.
6.5.2026 21:30 0 V Petržalke sa strieľalo: Policajti prenasledovali muža, ktorý nakoniec narazil autom do fontány
1.5.2026 09:43 0 Müller, Billy Barman, Olympic aj East 17: V Bratislave sa konajú dva majálesy súčasne, oba lákajú na hviezdne mená
Nemáte ešte program na sobotu? V areáli hájovne pri Malom Draždiaku je pripravené podujatie vhodné pre rodiny
Nemáte ešte program na sobotu? V areáli hájovne pri Malom Draždiaku je pripravené podujatie vhodné pre rodiny
Müller, Billy Barman, Olympic aj East 17: V Bratislave sa konajú dva majálesy súčasne, oba lákajú na hviezdne mená