V Ružinove otvorili nový Prior

30.11.2006
0
Páčil sa vám článok?

V utorok 8. decembra otvorili v Ružinove nový obchodný dom Prior. Bude sídliť v zrekonštruovanej budove ružinovského obchodného domu na Tomášikovej ulici a stane sa jedenástym Priorom v sieti obchodných domov tejto značky na Slovensku.

Vo vynovenom ružinovskom Priore, ktorého rekonštrukcia trvala takmer dva roky, bude najväčší slovenský supermarket s potravinárskym tovarom. Zákazníci tu na ploche vyše 10 000 metrov štvorcových nájdu i viacero menších špecializovaných obchodov s rôznym sortimentom tovaru, kaviareň, detský kútik a svoje služby budú ponúkať aj kvetinári, kľučiari a opravári obuvi.

V ponuke budú napríklad svietidlá, elektrospotrebiče, foto služby, pekáreň, kníhkupectvo, športové potreby, odevy, nábytok, domáce potreby, železiarstvo, kožené výrobky, bicykle, hračky. Od starého obchodného domu sa bude odlišovať aj novou dlažbou, osvetlením, klimatizáciou a zväčšenými vstupmi do jednotlivých priestorov.

Motorizovaným zákazníkom je k dispozícii parkovisko pre 200 automobilov. Nový Prior bude otvorený cez týždeň do 20. a cez víkend do 18. hodiny.

(bn)

Páčil sa vám článok?

Najčítanejšie