Tip na nedeľu: V ZOO môžete s deťmi osláviť Svetový deň zvierat
Zdroj: TASR
ZOO Bratislava pozýva všetkých malých aj veľkých milovníkov zvierat v nedeľu 7. októbra do svojho areálu osláviť Svetový deň zvierat.
Pre návštevníkov pripravili program pre všetky vekové kategórie.
Hlavný program bude prebiehať od 14:00-17:00 na hornom detskom ihrisku. Moderátorkou bude Andrea Somorovská (prepožičala svoj hlas a spev princeznej Else z Ľadového kráľovstva).
Hlavný program:
14:00 Slávnostné otvorenie
14:10 Klauniáda klauna Adyna
15:00 Moderovaný blok s pesničkami zo známych rozprávok, ktoré zaspieva Andrea Somorovská
15:10 Sranda Banda - bruchovravecká šou
16:00 Moderovaný blok s pesničkami zo známych rozprávok, ktoré zaspieva Andrea Somorovská
16:10 Šašo Jaro
Počas hlavného programu sa budú môcť tváričky všetkých detí zmeniť prostredníctvom maľovania na tvár na najrôznejšie zvieratká.M aľovanie na tvár bude pre návštevníkov ZOO bezplatné.
Atrakciou bude i vybicyklovanie si cukrovej vaty na špeciálnom bicykli!
Okrem toho budú pripravené:
10:00-12:00 hry, hádanky a zaujímavosti o zvieratkách
13:00-15:00 vozenie na koníkoch
13:00-15:40 posledné tohtoročné komentované kŕmenie zvierat
Deti môžu využiť aj skákanie na trampolíne, či celá rodina sa môže odviezť vláčikom po centrálnej časti ZOO.
Od októbra prešla ZOO na jesenný režim, v ktorom je zlacnené vstupné pre deti, dospelých, študentov ale aj rodiny. Svoje brány má ZOO otvorené od 10:00 do 17:00 hod., keď je možnosť posledného vstupu.
(ts ms)