FOTO Nová pláž v Starom Meste: Práce finišujú, drink si dáte už dnes

10.7.2018
0
Pláž na Fajnorovom nábreží

Zdroj: TASR

Páčil sa vám článok?

Na Fajnorovom nábreží pri Starom moste v Bratislave už finišujú práce na budovaní novej pláže, bar už otvorili. Rekreovať sa pri vode tak budeme môcť už aj na staromestskej strane Dunaja.

Ako sme už prednedávnom informovali, vlastníkom pozemkov sú Verejné prístavy, ktoré ich prenajali do októbra 2018 záujemcovi o vybudovanie pláže. Tá je, ako nám prezradili jej prevádzkovatelia,  momentálne v skúšobnej prevádzke. To znamená, že môžete prísť a objednať si napríklad nápoj, posadiť sa. V týchto dňoch vychytávajú posledné "muchy", no ešte musia dobudovať napríklad detské či volejbalové ihrisko. Oficiálne teda pláž otvoria až v priebehu budúceho týždňa.  „Pláž sa bude rozprestierať od Starého mosta až k bývalému detskému ihrisku. Pozemok pod mostom nie je súčasťou nájmu, ale keďže je to spojovací bod medzi Euroveou a naším projektom, chceme tento priestor upratať, trochu ho zrekultivovať a dobudovať chýbajúci chodník prechodovou drevenou lávkou,“ povedal prednedávnom pre Bratislavské noviny nový nájomca.

FOTOGALÉRIA:

​(ms)

Páčil sa vám článok?

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.