Obyvateľov ruší nočný odvoz smetí

18.11.2006
0
Páčil sa vám článok?

Skúsenosť s odvozom domového odpadu máme všetci, či už pozitívnu alebo negatívnu. O tej svojej nám napísala čitateľka zo Štefánikovej ulice. Ako uvádza, v dome je vstupný vestibul, ktorý vedie na dvor.

Tam sú dva veľké kontajnery, ktoré pracovníci OLO začali od leta vynášať o pol štvrtej ráno a prázdne ich nechávajú vo vestibule.

Vývoz smetí cez nočný pokoj je ohlušujúci, načo pracovníci OLO vyhlásili, že si majú dať vybetónovať vestibul. To však, podľa čitateľky, nie je dobré riešenie, pretože smetiari cez vestibul „letia“ a nedbajú, že obyvatelia domu spia.

O vyjadrenie sme požiadali kompetentného zástupcu spoločnosti OLO. Ten nám povedal, že v Starom Meste sa s odvozom odpadu začína už o jednej ráno. Na Štefánikovu ulicu chodia tak skoro preto, lebo v neskorších hodinách je na tejto komunikácii silná premávka, čo sťažuje ich prácu. Kontajnery nechávajú vo vestibule, aby sa vyhli buchotaniu prázdnych nádob.

Celú situáciu prešetria a pokúsia sa ju vyriešiť posunutím času odvozu smetí na neskoršiu hodinu.

(stn)

Páčil sa vám článok?

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.