Zvrhlík vo vlaku zámerne onanoval pred 39-ročnou cestujúcou - tá neváhala a zavolala na linku 158...

23.1.2022

Zdroj: FB Polícia SR - Bratislavský kraj

Páčil sa vám článok?

Na sobotnú cestu vlakom do Bratislavy pravdepodobne nebude mať 39-ročná žena dobré spomienky. Počas cesty z Krakovian do Hlavnej železničnej stanice v Bratislave si totiž oproti nej, krížom cez uličku vo vlaku sadol 42-ročný muž. Ten ženu uprene pozoroval a po chvíli vytiahol z nohavíc pohlavný úd a začal pred ženou onanovať.

„Akonáhle to bolo možné, žena toto konanie oznámila na linke 158 a policajti muža v čase krátko po 10.15 h obmedzili na osobnej slobode. Následne ho eskortovali na policajné oddelenie za účelom vykonania ďalších potrebných procesných úkonov. Muž týmto konaním spôsobil na verejnosti verejné pohoršenie a zároveň sa dopustil protiprávneho konania," informovali o prípade z 22. januára 2022 policajti z Bratislavského kraja na sociálnej sieti.

„Poverený policajt odboru železničnej polície začal v tejto súvislosti trestné stíhanie vo veci trestného činu výtržníctva. Po vykonaní potrebných úkonov vzniesol obvinenie 42-ročnému Mariánovi B. z okresu Galanta a umiestnil ho v cele policajného zaistenia," dodali bratislavskí policajti.

(ars)

Páčil sa vám článok?

Najčítanejšie