Šport

  • Šport
  • 20.05.1999 09:00

Cyklistická cesta priateľstva

0 0

V sobotu 29. mája sa uskutoční cyklotúra Cesta priateľstva na trase Bratislava - Mosonmagyaróvár - Bratislava. Štart je o 9. hodine na Hodžovom námestí, cieľ bude v areáli Čardy Kormorán v Petržalke približne o 15. hodine.

  • Šport
  • 20.05.1999 09:00

V Starom háji bude Veľká jarná cena

0 0

Dostihová sezóna má za sebou už niekoľko zaujímavých nedeľňajších popoludní a už najbližší víkend, v nedeľu 23. mája, sa fanúšikovia dostihov môžu tešiť na ďalšiu dostihovú lahôdku - Veľkú jarnú cenu.

Tak trochu v tichosti sa vo štvrtok 20. mája začali v Bratislave majstrovstvá Európy v džude, ktoré vyvrcholia v sobotu a nedeľu, keď budú na programe finálové súboje tých najlepších.

  • Šport
  • 20.05.1999 09:00

Stredoškoláci, poďte športovať!

0 0

V sobotu 29. mája sa v Karlovej Vsi uskutočnia dve zaujímavé súťaže. O 10. hodine v lesoch nad „Karlovkou“ (na lúke za konečnou autobusov číslo 62 a 44) sa začne súťaž o najlepšieho stredoškoláka v jazde na horskom bicykli.

Hipster, hipsterský štýl a komunita hipsterov. V Bratislave už niekoľko rokov kraľuje trend "hipsterizmu". Ľudia v meste majú na tento trend veľa názorov. Je skupina, ktorá hipsterov „hejtuje“, potom sú tí, ktorým sú hipsteri ľahostajní a tí, pre ktorých sú inšpiratívni. Viete, ako ho identifikujete?

Pomerne veľký ohlas vyvolala fotografia, ktorá sa dnes objavila na facebookovej stránke Bývanie a prenájom. Je na nej zachytená jedna z izieb v štvorizbovom byte na Rajeckej ulici vo Vrakuni, za ktorú si prenajímatelia pýtajú 165 eur. Viacerým diskutujúcim sa zdá byť táto cena prehnaná v porovnaní so životným priestorom, ktorý budúcej podnájomníčke ponúka... A čo si myslíte vy?


Cookies

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania Bratislavských novín.