Karlova Ves ocenila najlepších športovcov

3.3.2020
0

Zdroj: MÚ Karlova Ves

Páčil sa vám článok?

Vyhlasovanie výsledkov 4. ročníka ankety o najúspešnejšieho športovca Karlovej Vsi za rok 2019 sa uskutočnilo na galavečere v pondelok 2. marca 2020 o 17.00 h v Karloveskom centre Kultúry na Molecovej 2. Ocenenie prevzali športovci v troch kategóriách – najlepší individuálny športovec do 23 rokov, najlepší športový kolektív do 23 rokov a za celoživotnú prácu s mládežou najlepší tréner či pedagóg.

Ako nás informoval Miroslav Špejl z karloveského miestneho úradu, ocenenie získali športovci za svoje športové výsledky v minuloročnej sezóne a to na základe vyplnených anketových lístkov od klubov, ktoré v uplynulom roku spolupracovali s Karloveským športovým klubom.

Hosťom galavečera bol úspešný slovenský reprezentant v atletike - šprintér Ján Volko. O kultúrny program sa postaral Folklórny súbor Dolina, vzdušnú akrobaciu predviedol CirKus-Kus a s pohybovým vystúpením sa predstavil majster sveta i Európy vo fitness Michal Barbier. Aj tento rok bol moderátorom galavečera Richard Vrablec.

FOTOGALÉRIA:

Ocenení karloveskí športovci:

    • Najlepší individuálny športovec do 23 rokov:
      1. Katarína Pecsuková (rýchlostná kanoistika; Majstrovstvá Európy v kanoistickom maratóne 3.miesto, 6x majsterka SR),
      2. Tomáš Holka (rýchlostná kanoistika; 10. miesto na Majstrovstvách sveta do 23 rokov),
      3. Viktória Reichová + Natália Pivarčiová (synchronizované plávanie; medailistky z MSR juniorov aj seniorov, medailové umiestnenia v medzinárodných súťažiach v Mexiku, Česku, Ukrajine a Rakúsku),
      4. Matej Pauliš (basketbal, nominácia do reprezentácie U16),
      5. Emanuela Luknárová (vodný slalom; 5. miesto MS juniorov v C1, 3. miesto MS juniorov v 3xC1),
      6. Filip Deak + Júlia Pabst (spoločenské tance; finalisti svetových bodovacích súťaží)

Ocenení individuálni športovci:

Zdroj: MÚ Karlova Ves
  • Najlepší športový kolektív do 23 rokov:
    1. U12 MBK Karlovka (basketbal; víťazi 3x3 turnaja organizovaného SBA),
    2. mladší žiaci FKM KV (futbal, 1. miesto v Mini champions lige SFZ, 3 miesto v 1. lige MŽ SFZ),

Ocenení mladí basketbalisti:

Zdroj: MÚ Karlova Ves

​Ocenení mladí futbalisti:

Zdroj: MÚ Karlova Ves
  • Najlepší tréner, resp. pedagóg (ocenenie celoživotnej práce s mládežou, na úvodnej fotografii):
    1. Peter Ivanovič (basketbal; 11 rokov praxe, viac ako 200 zverencov, postup s mužmi medi extraligu a v nej postup do play-off),
    2. Anton Valovič (futbal; 41 rokov praxe, cca 1000 zverencov, 3. miesto ME U17 v Turecku, 5. miesto MS U17 v Japonsku, 5 x majstri SR žiaci, dorast)

O spoločnú fotografiu s Jánom Volkom mali záujem aj členovia FS Dolina:

Zdroj: MÚ Karlova Ves

Hosťa večera Jána Volka privítala starostka Dana Čahojová:

Zdroj: MÚ Karlova Ves

(ts, ms)

Páčil sa vám článok?