Tip na večer: V Dúbravke si môžete zdarma zakorčuľovať

2.2.2020
0

Zdroj: Archív B. S.

Páčil sa vám článok?

Zimný štadión na Harmincovej v bratislavskej Dúbravke dnes (v nedeľu) po viac ako mesiaci opäť sprístupnili verejnosti. Ešte môžete stihnúť večerný termín korčuľovania zdarma.

Štadión bol pre požiar, ktorý zničil technickú miestnosť, zatvorený od 15. decembra. Dnes sa však prvýkrát opäť otvoril pre verejnosť a to verejným korčuľovaním zdarma v dvoch termínoch. 

Prvý termín, z ktorého sú naše fotografie, o 14.30 h, už nestíhate. Ak si však chcete zakorčuľovať, brány štadióna sa pre verejnosť otvárajú opäť o 17.30.h.

Takto to dnes popoludní vyzeralo na Harmincovej:

Zdroj: Archív B. S.

K požiaru na Zimnom štadióne Harmincova, ktorý zničil technickú miestnosť, došlo ešte v nedeľu 15. decembra. V zničených priestoroch sa nachádza ovládanie a zabezpečovacie systémy zimného štadióna, pričom boli poškodené aj systémy varovania obyvateľstva a detektory úniku čpavku. 

Zdroj: Archív B. S.

(ms) 

Páčil sa vám článok?

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.