Dobrá správa: Zimný štadión v Dúbravke v nedeľu otvárajú

31.1.2020
0

Zdroj: STARZ

Páčil sa vám článok?

Zimný štadión v bratislavskej Dúbravke bol po požiari viac ako mesiac zatvorený. Dobrou správou je, že sa ho podarilo opraviť a v nedeľu si sem už môžete prísť zakorčuľovať.

"V posledných týždňoch sme sa snažili urobiť maximum pre čo najrýchlejšie obnovenie činnosti zimného štadióna v Dúbravke po tom, ako vyhorela jeho strojovňa. Som veľmi rád, že vám môžem oznámiť, že ho verejnosť i hokejisti budú môcť začať používať už od 2.2.2020. V tento deň bude dvakrát verejné korčuľovanie zadarmo, a to o 14:30 a o 17:30. Veľká vďaka organizácii STARZ, ktorá sa postarala o znovusfunkčnenie štadióna," oznámil na sociálnej sieti viceprimátor Juraj Káčer, ktorý má v rámci magistrátu na starosti aj šport.

K požiaru na Zimnom štadióne Harmincova, ktorý zničil technickú miestnosť, došlo ešte v nedeľu 15. decembra. V zničených priestoroch sa nachádza ovládanie a zabezpečovacie systémy zimného štadióna, pričom boli poškodené aj systémy varovania obyvateľstva a detektory úniku čpavku.

VIDEO:

(ms)

Páčil sa vám článok?

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.