Strelkyňa Štefečeková: Bol to druhý najlepší rok

21.1.2020
0

Zdroj: Milina Strihovská

Páčil sa vám článok?

Strelcom tradične patrí miesto na piedestáli úspechov slovenského športu v každom kalendárnom roku. Vlaňajší nebol výnimkou.

Slovenský strelecký zväz slávnostne vyhodnotil najúspešnejších športovcov a trénerov za uplynulý rok. 

Z desiatky ocenených bez určenia poradia si piati (Rehák Štefečeková, D. Barteková, Hocková, Olejnik, Ernst) zopakovali lanskú účasť medzi najúspešnejšími. ,,Najskôr som si myslela, že na slávnosť pozývajú aj zaslúžilých športovcov, keďže som nepredpokladala, že za 6. miesto by som tu mala byť. Zrejme však treba vedieť myslieť aj inak ako len medailovo,“ so svojím tradičným nadhľadom skonštatovala už dvojnásobná mamička, Petržalčanka Zuzana Rehák Štefečeková.

Napriek pokročilému štádiu tehotenstva dokázala na Európskych hrách v Minsku vybojovať 6. miesto, čo ocenil aj SSZ. ,,Bol to druhý najlepší rok v mojom živote. Narodil sa mi druhý syn, takže už nikdy nebude nič dôležitejšie. Minulý rok som si užila, pretože šport bol až na druhom mieste, takže som sa do ničoho nemusela nútiť,“ povedala nám Rehák Štefečeková.

(mv)

Páčil sa vám článok?

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.