• Šport
  • 18.09.2019 11:11

FOTO a VIDEO: Polícia zadržala aj chuligána, ktorý kopol v nedeľu na Tehelnom poli trnavského kapitána!

0 0
Zdroj: FB Polícia Bratislavský kraj

Bratislavskí policajti zadržali aj druhého vagabunda, ktorý v nedeľu večer počas ligového derby medzi Slovanom Bratislava a Spartakom Trnava vbehol na trávnik a kopol kapitána hostí Bogdana Mitreu. Podľa fotografií z akcie je zrejmé, že výtržník si bol vedomý, že po ňom pátra polícia a snažil sa maskovať, ale ani to mu nepomohlo...

"Intenzívne vyšetrovanie priviedlo bratislavských policajtov k zadržaniu a obvineniu aj druhého z mužov, ktorý bol podozrivý z napadnutia jedného z hráčov počas nedeľného futbalového zápasu. Pri zisťovaní totožnosti páchateľa nepomohli policajtom kamerové záznamy z futbalového štadióna, ktoré sú súčasťou jeho zabezpečenia, ale kvalitné zábery z priebehu incidentu, ktoré policajtom poskytli médiá," informovala o tom dnes ráno hovorkyňa Krajského riaditeľstva PZ SR v Bratislave Veronika Slamková.

Zdroj: KR PZ SR BA

​"Na základe zabezpečenej dôkaznej situácie poverený príslušník  vzniesol obvinenie pre prečin výtržníctva 25-ročnému Milanovi P. z Púchova. Podľa doterajších výsledkov vyšetrovania mal obvinený dňa 15.09.2019 v čase krátko pred 20:00 h spolu s doposiaľ nestotožnenou skupinou fanúšikov preskočiť plot tribúny a dostať sa na hraciu plochu, kde mal kopnúť do oblasti rebier jedného z futbalistov. Následne bol obvinený na základe operatívno-pátracej činnosti  vo večerných hodinách dňa 17.09.2019 policajtmi Pohotovostného policajného útvaru KR PZ v Bratislave a policajtmi odboru kriminálnej polície OR PZ v Bratislave III zadržaný v meste Púchov a eskortovaný na príslušné policajné oddelenie."

Zdroj: FB Polícia Bratislavský kraj

"Menovaný bol umiestnený do cely policajného zaistenia za účelom vykonania ďalších procesných úkonov. V prípade preukázania viny hrozí páchateľovi za takéto konanie v zmysle zákona trest odňatia slobody až na tri roky," dodala Slamková.

Pozrite si aj video z jeho zadržania:

V súvislosti s nedeľným futbalovým zápasom medzi ŠK Slovan Bratislava a FC Spartak Trnava sa v priebehu včerajšieho dňa objavili vo viacerých médiách informácie o tom, že usporiadatelia zadržali dve osoby podozrivé z napadnutia jedného z hráčov a následne ich odovzdali polícii. Krajské riaditeľstvo PZ SR v Bratislave však tvrdí, že tieto informácie sa nezakladajú na pravde a zo strany usporiadateľa neboli polícii odovzdané žiadne osoby, ale potvrdila, že zadržala jedného z útočníkov a to 44-ročného Rakúšana.

​(ars)


Cookies

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania Bratislavských novín.