• Šport
  • 21.07.2018 09:44

Cyklisti: Odštartoval ďalší ročník súťaže Všetci na bajk

0 0
Všetci na bajk
Zdroj: TS

Táto neobvyklá súťaž ovládaná pomocou aplikácie, motivuje športovať a spoznávať zaujímavé miesta – využívať svoj voľný čas zážitkovo. Usilovných cyklistov na konci leta odmení bicyklami a inými lákavými cenami.

Letná súťaž spája bicyklovanie s poznávaním zaujímavých miest a je ovládaná pomocou aplikácie. Aplikácia pre operačný systém Android a iOS obsahuje zaujímavé miesta pre cyklistov. Čakajú vás pekné vyhliadky, rozhľadne, hrady, kaštiele či technické pamiatky.

V aplikácii určite nechýbajú známe miesta pre cyklistov ako drevený most v Kolárove, či Biely Kríž nad Bratislavou. Ale vedeli ste napríklad, kde sa nachádza rozhľadňa Tlstá hora alebo kde u nás nájdete Šikmú vežu? Pomocou aplikácie objavíte pekné miesta, cyklotrasy, vyhliadky, užitočné lokálne servisy či bufety, ktoré stoja za to. 

Súťaž je určená pre jednotlivcov ako aj rodiny s deťmi. Cieľom súťaže je jednoducho bicyklovať, navštevovať zaujímavé miesta a zbierať za ne body. Ak ste sa rozhodli do súťaže zapojiť, je potrebná registrácia a uhradenie štartovného. Súťažiaci tak získajú štartovací balíček s hodnotnými  predmetmi a darčekmi. Potom už príde na rad zábava, bicyklovanie a zbieranie bodov. Aplikácia však funguje aj na úplne bezplatnej báze, slúžiac ako inšpirácia na letné cyklovýlety.

Súťaž končí 16. 9. 2018. Ceny budú odovzdané na septembrovom celodennom cyklo podujatí Na bajku do mesta, ktoré sa uskutoční v Bratislave 22. 9. 2018. Na spoznávanie a bajkovanie tak máte teda celé leto.

Viac informácií nájdete na www.vsetcinabajk.sk alebo na ich facebookovej stránke.

(TS,nc)

 


Cookies

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania Bratislavských novín.