Slovan čaká posledný domáci zápas
Slovan čaká posledný domáci zápas - skslovan
Futbalistov ŠK Slovan Bratislava čaká posledný domáci zápas v Európskej lige UEFA. Vo štvrtok 27. novembra 2014 o 19.00 h privítajú na štadióne na Pasienkoch Young Boys Bern. V prvom zápase na trávniku súpera slovanisti prehrali vysoko 0:5.
Futbalovému Slovanu sa v Európskej lige UEFA nedarí. Nepomohla ani výmena hlavného trénera. S celkovým skóre 0:14 sú na poslednom mieste skupiny I za Spartou Praha, SSC Neapol a Young Boys Bern. Posledný zápas v Európskej lige UEFA odohrajú bratislavskí futbalisti 11. decembra 2014 v Neapole.
Slovanistom sa nedarí ani v domácej lige. Po prehre 0:4 v Trnave síce zdolali doma Košice 3:0, ale v ďalšom kole prehrali v Senici 1:2. V ligovej tabuľke sú na 6. priečke s 12-bodovou stratou na vedúcu Žilinu. Slovan však odohral o dva zápasy menej. V 3. kole Slovnaft Cupu vyhral Slovan v Dolnej Ždani 4:0.
(ado)
Článok bol uverejnený v tlačenom vydaní Bratislavských novín. © 1998-2014 Nivel Plus. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich vydavateľ. Spravodajská licencia vyhradená.