V sobotu bude v Novom Meste karneval na ľade

24.1.2013
0
V sobotu bude v novom meste karneval na ľade - korculovanie_deti V sobotu bude v novom meste karneval na ľade - korculovanie_deti
Páčil sa vám článok?

Karneval na ľade chystá na sobotu 26. januára 2013 bratislavská mestská časť Nové Mesto. Okrem možnosti bezplatne si zakorčuľovať pripravila samospráva pre deti aj program a rôzne súťaže. V tréningovej hale Zimného štadióna Ondreja Nepelu akcia odštartuje o 10.00 h.

"Oceníme aj najoriginálnejšiu z karnevalových masiek, v ktorých sa deti predvedú na ľade," informoval komunikačný manažér novomestského miestneho úradu Ján Borčin. K dispozícii im budú aj skúsení tréneri, ktorí sa budú deťom venovať v skupinách. "V záujme bezpečnosti rodičom pripomíname, aby každé dieťa malo na ľade prilbu, chrániče a nabrúsené korčule," podotkol Borčin. Korčule sa budú dať za poplatok nabrúsiť aj priamo na mieste.

Po karnevale na ľade čakajú na deti v Novom Meste aj ďalšie akcie. Mestská časť pre nich najbližšie zorganizuje Detské kino (v Stredisku kultúry Vajnorská, 2. februára o 10.00 h), Fašiangový karneval (v Dome kultúry Kramáre, 9. februára o 15.00 h) a akciu Čarovná zima (v Stredisku kultúry Vajnorská, 16. februára o 10.00 h). Na všetky podujatia je vstup zdarma.

(TASR)

Páčil sa vám článok?