Pri zrekonštruovanej MŠ v Záhorskej Bystrici budú nové detské ihriská

16.3.2020
Výstavba ihriska  Záhorskej Bystrici

Zdroj: Facebook/MČ Záhorská Bystrica

Páčil sa vám článok?

K nadstavbe materskej školy (MŠ) a  revitalizácii školského areálu v Záhorskej Bystrici pribudnú aj dve nové detské ihriská.

 "S ich výstavbou sa i napriek obmedzeniam, súvisiacim s novým koronavírusom, už začalo," informuje mestská časť Bratislava-Záhorská Bystrica na sociálnej sieti.

Zdroj: Facebook/ MČ Záhorská Bystrica

"Jedno vznikne na pôvodnom mieste detského ihriska vedľa Hargašovej ulice a druhé vedľa prístavby škôlky v časti školského športového areálu," spresnila samospráva, ktorá odhaduje, že do leta by mohla byť realizácia hotová.

Zrenovovanú škôlku v Záhorskej Bystrici oficiálne otvorili 8. januára. V nových priestoroch ponúka kapacity pre osem tried. Súčasťou rekonštrukcie okrem nadstavby bola i obnova fasády, taktiež výmena elektroinštalácie i podlahových krytín, rovnako tak vybudovanie novej prípojky vody.

Zdroj: Facebook/MČ Záhorská Bystrica

Stavba sa dostala aj do finálového výberu kandidátov na cenu v poľskej ankete s medzinárodným charakterom, v ktorej oceňujú výnimočné nové stavby i modernizácie starších objektov.

(TASR)

Páčil sa vám článok?

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.