Po požiari: Zimný štadión na Harmincovej v Dúbravke je stále mimo prevádzky

10.1.2020
0

Zdroj: FB Juraj Káčer

Páčil sa vám článok?

Od požiaru technickej miestnosti na zimnom štadióne v bratislavskej Dúbravke uplynul už takmer mesiac. Štadión je však stále mimo prevádzky.

K požiaru na Zimnom štadióne Harmincova, ktorý zničil technickú miestnosť, došlo ešte v nedeľu 15. decembra. Na miesto sa dnes prišiel pozrieť aj viceprimátor Juraj Káčer (vľavo), ktorý je z Dúbravky a vo svojej kompetencii má i šport. "O situáciu sa intenzívne zaujímam od jej vzniku a snažím sa pomôcť jej rýchlemu vyriešeniu. Dnes sme sa boli spolu so zástupcami požiarnikov, okresného úradu ako aj klubu Hoba pozrieť, ako sa situácia vyvíja. Mám prísľub, že práce na obnove technickej miestnosti začnú čím skôr a že bude urobené všetko pre to, aby bol pre športuchtivých na štadióne čím skôr ľad," informoval Káčer na sociálnej sieti.

Na štadióne v decembri horelo v priestoroch, v ktorých sa nachádza ovládanie a zabezpečovacie systémy zimného štadióna, pričom boli poškodené aj systémy varovania obyvateľstva a detektory úniku čpavku.

Požiar na štadióne 15. decembra 2019:

Zdroj: fb Dúbravka

(ms) 

Páčil sa vám článok?

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.