• Samospráva
  • 22.05.2019 12:27

Župan Droba vás osobne zavezie k volebným urnám

0 0
Zdroj: Bratislavský samosprávny kraj

Už tento víkend si vo Voľbách do Európskeho parlamentu zvolíme tých, ktorí budú záujmy Slovenska hájiť na bruselskej pôde. Keďže každý hlas je dôležitý a môže zavážiť, bratislavský župan chce volebnú účasť podporiť nielen svojím hlasom, ale aj prakticky. Počas dňa bude ako osobný šofér zvážať ľudí k volebným urnám a späť domov.

„Župa sa dlhodobo venuje európskym témam. Komunikovať treba nielen s politikmi, ale aj ľuďmi a najmä mladými študentmi. Preto, prosím, choďte v sobotu voliť. Môj konkrétny príspevok pre zvýšenie volebnej účasti je, že budem v sobotu taxikárom. Tí z vás, ktorí majú objektívny dôvod alebo problém, ako sa dostať do volebných miestností, môžete si objednať župana Drobu, ktorý vás odvezie. Môžete mi zavolať alebo dopredu poslať správu, a dohodneme sa, kedy pre vás prídem, odveziem k voľbám a naspäť domov,“  ozrejmil bratislavský župan Juraj Droba.

Tí, ktorí máte záujem odviesť sa na voľby bratislavským županom a cestou ho možno trocha vyspovedať, kontaktujete ho na mobilnom čísle 0903200210 v čase od 14:00 do 20:00 hodiny.

 Všetky informácie vám predseda Bratislavského samosprávneho kraja Juraj Droba prezradí vo videu na tomto linku: http://bit.ly/zupantaxikarom 

(TS,nc)


Cookies

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania Bratislavských novín.