• Samospráva
  • 09.01.2019 11:33

Má vaše dieťa poruchy správania? V Dúbravke bude užitočná prednáška

0 0
Seminár o sexuálnom zneužívaní detí. už zajtra v ružinove - dieta ruzinov.sk

Je vaše dieťa neposedné, nedokáže sa sústrediť, má nevyspytateľné reakcie, nevie si nájsť miesto v kolektíve, uteká z domu? Miestna časť Dúbravka organizuje prednášku s názvom Poruchy správania u detí, ktorá vám môže pomôcť pri takýchto a podobných problémoch.

Poobedie 15. januára o 17-tej v Centre rodiny na Bazovského 6 bude venované rodičom. Prvá tohtoročná prednáška bude s doktorom Jurajom Štekláčom, predsedom Komisie zdravotníctva a sociálnych vecí Bratislavského samosprávneho kraja. Tentoraz pozval prednášať a na debatu detskú psychiatričku MUDr. Evu Katrlíkovú.

„Podujatím chceme ľuďom predstaviť aj novú prednáškovú sálu, ktorá vznikla v Centre rodiny po rekonštrukcii, na premenu priestorov prispel aj Bratislavský samosprávny kraj,“ hovorí Juraj Štekláč, ktorý prednášky v Dúbravke organizuje už štvrtý rok a vlani ich začal rozširovať aj do iných mestských častí. „V rámci rozvoja zdravia podstatný diel, ak nie rozhodujúci, zohráva to, akým spôsobom človek zdravo žije, akým spôsobom pozná ochorenia a vie, ako im predchádzať. Týmto spôsobom sa snažíme zvyšovať povedomie u ľudí o zdraví a zdravom životnom štýle.“

Prednášku s názvom Poruchy správania u detí organizujú mestská časť Bratislava-Dúbravka v spolupráci Bratislavským samosprávnym krajom a s Občianskym združením ANTIAGE & Jesenium.

Na prednášku v Centre rodiny na Bazovského je vstup voľný.


Cookies

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania Bratislavských novín.