• Samospráva
  • 27.11.2010 11:17

Výsledky komunálnych volieb 2010 v Bratislave

0 0

Komunálne voľby 2010 v Bratislave sa skončili v sobotu 27. 11. 2010 o 20.00 h. Meno nového primátora, mená starostov, poslancov mestského zastupiteľstva a miestnych poslancov by mali byť známe do niekoľkých hodín od uzatvorenia volebných miestností.

Výsledky volieb primátora Bratislavy

  1. Milan Ftáčnik (nezávislý kandidát) 59 457 hlasov
  2. Magdaléna Vášáryová (SDKÚ-DS, KDH, SaS, OKS) 40 438
  3. Ján Budaj (Zmena zdola, DÚS, DS) 23 813
  4. Stanislav Pánis (SNJ) 531

Voľby poslancov mestského zastupiteľstva mesta Bratislava

Výsledky volieb starostov

Staré Mesto

  1. Tatiana Rosová (SDKÚ-DS, KDH, SaS, OKS) 5301
  2. Martin Borguľa (SMER-SD, SZ, MOST-HÍD) 4579
  3. Andrej Petrek (nezávislý kandidát) 3384
  4. Štefan Šebesta (nezávislý kandidát) 794
  5. Miroslav Šuňal (SNJ) 99

Voľby poslancov miestneho zastupiteľstva Staré Mesto


Podunajské Biskupice

  1. Alžbeta Ožvaldová (SDKÚ-DS, KDH, MOST-HÍD, SMK-MKP, SaS, OK, SMER-SD) 3868
  2. Jarmila Ferančíková (SDĽ, SNS, SZ, ĽS-HZDS) 1582

Voľby poslancov miestneho zastupiteľstva Pod. Biskupice


Ružinov

  1. Dušan Pekár (SDKÚ-DS, SaS, KDH, MOST-HÍD, OKS) 7866
  2. Slavomír Drozd (SMER-SD, SZS, OK, SNS, SF) 7218
  3. Valentín Mikuš (nezávislý kandidát) 2518
  4. Ladislav Kozmon(nezávislý kandidát) 1017
  5. Peter Hríb (DS) 703
  6. Lenka Vargová (SDĽ) 416
  7. Jaroslav Nahalka (SĽS) 115

Voľby poslancov miestneho zastupiteľstva Ružinov


Vrakuňa

  1. Ľudmila Lacková (nezávislý kandidát) 1375
  2. Ladislav Fatura (nezávislý kandidát) 1225
  3. Henrieta Peškovičová (KDH, MOST-HÍD, OKS, SaS, SDKÚ-DS) 832
  4. Jozef Mravík(nezávislý kandidát) 590
  5. Pavel Vido (nezávislý kandidát) 187
  6. Štefan Majdiak (nezávislý kandidát) 100
  7. Ingrid Kappelová (RIS) 29

Voľby poslancov miestneho zastupiteľstva Vrakuňa


Nové Mesto

  1. Rudolf Kusý (nezávislý kandidát) 3964
  2. Ružena Apalovičová (SDKÚ-DS, SaS, KDH, MOST-HÍD, OKS) 3916
  3. Marián Vereš (SMER-SD, SZS, OK, SNS, SF, HZD) 2996
  4. Roman Procházka (nezávislý kandidát) 428
  5. Ľubica Lehotská (nezávislý kandidát) 250
  6. Peter Baran (nezávislý kandidát) 224

Voľby poslancov miestneho zastupiteľstva Nové Mesto


Rača

  1. Peter Pilinský (Strana zelených) 3008
  2. Ján Zvonár (SMER-SD, MOST-HÍD, SZS) 1315
  3. Zuzana Dzivjáková (SDKÚ-DS, SaS, KDH, OKS) 1015
  4. Jozef Házy (NF) 845
  5. Roman Žitný (nezávislý kandidát) 261
  6. Rudolf Ivičič (ĽS-HZDS) 255
  7. Pavel Schwarz (nezávislý kandidát) 195

Voľby poslancov miestneho zastupiteľstva Rača


Vajnory

  1. Ján Mrva (SDKÚ-DS) 1483
  2. Pavol Fekete (KDH) 463
  3. Viliam Belej (nezávislý kandidát) 74
  4. Peter Jaslovský (nezávislý kandidát) 53

Voľby poslancov miestneho zastupiteľstva Vajnory


Devín

  1. Ľubica Kolková (SDKÚ-DS, SaS, KDH, OKS) 346
  2. Rastislav Kunst (nezávislý kandidát) 174
  3. Eva Weiglová (NF) 116

Voľby poslancov miestneho zastupiteľstva Devín


Devínska Nová Ves

  1. Milan Jambor (SDKÚ-DS, SaS) 2030
  2. Rastislav Tešovič (nezávislý kandidát) 1040
  3. Miroslav Encinger (nezávislý kandidát) 855
  4. Vladimír Mráz (NF) 631
  5. Peter Rajkovič (KDH, SMER-SD) 474
  6. Eva Vargová (nezávislý kandidát) 271

Voľby poslancov miestneho zastupiteľstva Devínska Nová Ves


Dúbravka

  1. Ján Sandtner (nezávislý kandidát) 4527
  2. Milan Trstenský (SDKÚ-DS, SaS, MOST-HÍD, OKS) 3622
  3. Peter Kmeť (nezávislý kandidát) 1890

Voľby poslancov miestneho zastupiteľstva Dúbravka


Karlova Ves

  1. Iveta Hanulíková (SMER-SD) 3543
  2. Dana Čahojová (SMS) 2466
  3. Rudolf Lachkovič (SDKÚ-DS, SaS, MOST-HÍD, OKS) 2147
  4. Martin Berta (KDH) 2033
  5. Ján Molnár (nezávislý kandidát) 188

Voľby poslancov miestneho zastupiteľstva Karlova Ves


Lamač

  1. Peter Šramko (SDKÚ-DS, KDH, MOST-HÍD, OKS) 903
  2. Oľga Keltošová (NF) 782
  3. Štefan Machaj (nezávislý kandidát) 531
  4. Vojtech Novotný (nezávislý kandidát) 499

Voľby poslancov miestneho zastupiteľstva Lamač


Záhorská Bystrica

  1. Jozef Krúpa (SDKÚ-DS, SaS, MOST- HÍD) 741
  2. Marta Liďáková (nezávislý kandidát) 486
  3. Ján Kučera (SMER, SF, OK) 321

Voľby poslancov miestneho zastupiteľstva Záhorská Bystrica


Čunovo

  1. Gabriela Ferenčáková (nezávislý kandidát) 347
  2. Alžbeta Broszová (Nezávislé fórum) 264

Voľby poslancov miestneho zastupiteľstva Čunovo


Jarovce

  1. Pavel Škodler (nezávislý kandidát) 437
  2. Hilda Mitterpachová (nezávislý kandidát) 381

Voľby poslancov miestneho zastupiteľstva Jarovce


Petržalka

  1. Vladimír Bajan (nezávislý kandidát) 7635
  2. Iveta Plšeková (SDKÚ-DS, SaS, MOST-HÍD, OKS) 5987
  3. Viera Kimerlingová (KDH, KDS) 3707
  4. Marián Miškanin (SMER-SD, SZS, HZD, SNS) 3578
  5. Oliver Kríž (nezávislý kandidát) 3249
  6. Juraj Kováč (nezávislý kandidát) 1426
  7. Denis Barna (nezávislý kandidát) 737
  8. Tomáš Weissensteiner (EDS) 232
  9. Roman Futo (SDĽ, SZ) 203
  10. Mária Sýkorová (ĽSNS) 117

Voľby poslancov miestneho zastupiteľstva Petržalka


Rusovce

  1. Dušan Antoš (SDKÚ-DS, MOST-HÍD, KDH) 644
  2. Marián Šiška (SZ) 436
  3. Róbert Kalmár (nezávislý kandidát) 310
  4. Janette Bošková (nezávislý kandidát) 46

Voľby poslancov miestneho zastupiteľstva Rusovce


Cookies

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania Bratislavských novín.