V Starom Meste bude 22 okrskov pre referendum

12.8.2008
0
Páčil sa vám článok?

Na odovzdanie hlasovacích lístkov a na sčítanie hlasov v nadchádzajúcom referende bude na území mestskej časti Bratislava - Staré Mesto vytvorených celkom 22 okrskov. Referendum sa uskutoční v sobotu 11. novembra 2000 od 7.00 h do 22.00 h.

Každý občan si môže na miestnom úrade v úradných hodinách overiť, či je zapísaný v zozname oprávnených občanov na hlasovanie v referende. Môže tiež požadovať doplnenie údajov, alebo vykonanie opráv chybných údajov po predložení príslušných dokladov. Oprávneným občanom, ktorí nebudú môcť hlasovať v okrsku, v ktorom sú zapísaní do zoznamu, vydá miestny úrad na ich žiadosť hlasovací preukaz.

Miestnosti na hlasovanie v 22 okrskoch Starého Mesta budú na nasledovných miestach: ZŠ Škarniclova 1, Štátna jazyková škola Palisády 38, ZŠ Nedbalova 4, Miestny úrad Obchodná 52, ZŠ Jesenského 6, administratívna budova Nábr. arm. gen. L. Svobodu 1, ZŠ Mudroňova 83, ZŠ Dubová 1, Tanečná škola Gorazdova 20, ZŠ Hlboká cesta 4, Únia žien Slovenska Štefánikova 4, ZŠ Jelenia 16, Senior Centrum Záhrebská 9, ZŠ Vazovova 4, Klub dôchodcov Radlinského 51, ZŠ Lazaretská 3, ZŠ Grösslingová 48, Gymnázium Grösslingová 18.

(miv)
Páčil sa vám článok?

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.