Petržalskí poslanci o záverečnom účte za rok 2007

2.6.2008
0
Páčil sa vám článok?

O záverečnom účte Petržalky za rok 2007 by mali v utorok rokovať poslanci na zasadnutí miestneho zastupiteľstva. Podľa predkladaného materiálu hospodárila mestská časť v uplynulom roku s prebytkom 5,5 milióna korún. Nevyčerpané finančné prostriedky sa pritom navrhujú prerozdeliť napríklad na šport či parkovanie.

Pre oblasť športu, kde sa uvažuje s vybudovaním viacúčelového ihriska, bežeckej tartanovej dráhy ako aj ihriska pre plážový volejbal a futbal, by mohlo ísť 3,2 milióna korún. Fond statickej dopravy by si mohol zasa prilepšiť o viac ako 521-tisíc korún, Rezervný fond o takmer 600-tisíc korún.

Na programe zastupiteľstva je aj vytvorenie Kancelárie prvého kontaktu na Miestnom úrade na Kutlíkovej ulici, návrh na schválenie účasti mestskej časti na projektoch z fondov EÚ, rekonštrukcia terasy na Rovniankovej či ustanovenie Mediálnej rady a doplnenie redakčnej rady Petržalských novín.

(sita)

Páčil sa vám článok?

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.