Máte radi tenis? Navštívte s celou rodinou PEUGEOT TENNIS DAY!

Zdroj: peugeot.sk

Čo majú spoločné slovenské tenisové hviezdy a ambasádori značky Peugeot Emma Drobná a Filip Tůma? Už sa spoločne tešia na tenisový sviatok pre celú rodinu PEUGEOT TENNIS DAY, ktorý sa uskutoční už v sobotu 1. októbra v areáli Národného tenisového centra v Bratislave. A ako bude vyzerať tenisový event, ktorý pripravil dlhoročný partner slovenského tenisu?

Peugeot si pre vás a celú vašu rodinu pripravil udalosť na počesť bieleho športu. V Národnom tenisovom centre sa uskutoční už 7. ročník PEUGEOT TENNIS DAY so skvelou atmosférou, športovým duchom a všetkým, čo k tomu patrí.

Zdroj: peugeot.sk

​Zoberte rodinu a zavolajte priateľov, pretože program, ktorý bude moderovať Sajfa, bude skutočne bohatý. Pripravená bude autogramiáda s tenisovými, ale aj speváckymi či hereckými hviezdami, rôzne zábavné aktivity a deti budú mať možnosť zahrať si so slovenskými tenistami.

Zdroj: peugeot.sk

​Sledovať budete môcť celoslovenské finále detského Davis Cupu a Fed Cupu do 10 rokov. Objaviť svoj talent môžu deti aj v minitenisovom kempe, ale ak je ich skrytým talentom maškrtenie, tiež si prídu na svoje, pretože ich bude čakať cukrová vata! Cukor môžu deti vyskákať v nafukovacom hrade či na megašmykľavke a pre malých drsňákov si Peugeot pripravil tetovacie štúdio s tetovačkami. Nebudú chýbať ani tvorivé dielne či aktivity pre najmenších. Ukrátení o super zážitok nebudú ani dospeláci, ktorí si môžu otestovať novinky z dielne automobilky Peugeot, či už s elektrickými, hybridnými, alebo so spaľovacími motormi, alebo sa odfotiť s našou slovenskou tenisovou špičkou.

Zdroj: peugeot.sk

​Viac informácií nájdete aj na webe www.peugeot.sk.

​_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ 

PR - sponzorovaný obsah