Pri nehode na Zahorí sa zranili traja ľudia, z toho dve deti

2.6.2025
0

Zdroj: HaZZ

Dopravná nehoda na Záhorí
Páčil sa vám článok?

Nedeľňajšia (1. 6.) nehoda na diaľnici D2 v smere z Malaciek do Lozorna, o ktorej sme už včera informovali, si vyžiadala troch zranených. Dve z toho boli deti. Informoval o tom Hasičský a záchranný zbor Bratislavského kraja na sociálnej sieti.

„V čase príjazdu hasičov na miesto udalosti sa vozidlo nachádzalo prevrátené na streche, pričom v jeho interiéri sa nachádzala jedna ťažko zranená osoba, ďalšie tri osoby sa nachádzali už mimo vozidla. Zasahujúci príslušníci HaZZ vyslobodili zranenú osobu z havarovaného vozidla prostredníctvom hydraulického vyslobodzovacieho náradia,“ ozrejmil.

Hasiči zraneným osobám poskytli predlekársku prvú pomoc a pomohli ich naložiť do záchraniek. Havarovaný automobil takisto zabezpečili proti vzniku požiaru a po zdokumentovaní dopravnej nehody sprejazdnili komunikáciu.

K nehode na D2 došlo v nedeľu krátko po 15.30 h. V úseku platili dopravné obmedzenia.

(tasr, ms)

Páčil sa vám článok?