Neuveriteľné. Takto počarbal vnútro električky 47-ročný chlap

11.3.2023
0

Zdroj: FB Polícia SR - Bratislavký kraj

Páčil sa vám článok?

Opil sa a vyvádzal. Dnes skoro ráno opitý 47-ročný muž popísal na Botanickej ulici v Karlovej Vsi vnútro električky. Vyzdvihli si ho policajti.

"Policajti štvrtého bratislavského okresu dnes v skorých ranných hodinách vykonávali hliadkovú činnosť na Botanickej ulici smer centrum mesta. Podľa doterajších informácií mali byť krátko po polnoci pracovníkmi dopravného dispečingu dopravného podniku Bratislava informovaní, že v električke linky č. štyri sa má nachádzať muž, ktorý mal fixou popísať vnútorné časti električky na rôznych miestach. Hliadka polície sa presunula do danej električky, kde si všimla muža sediaceho na sedadle zjavne pod vplyvom alkoholu so škvrnami ružovej farby na oboch rukách. Pozornosti hliadky neušli ani „výtvory“, ktoré sa nachádzali na rôznych častiach vo vnútri električky," priblížila nám bratislavská policajná hovorkyňa Silvia Šimková.

Muž po výázve odovzdal policajtom svoje doklady. Pred ich očami vybral z vrecka fixu ružovej farby a vyhodil ju za sedadlo.

Zdroj: FB Polícia SR - Bratislavký kraj

Rastislavov výtvor v električke.

"Na mieste bol 47 – ročný Rastislav S. podrobený vykonaniu dychovej skúšky s pozitívnym výsledkom 0,78 mg/l, čo predstavuje 1,63 promile. 47 – ročný umelec bol obmedzený na osobnej slobode a eskortovaný na príslušné policajné oddelenie za účelom vykonania ďalších potrebných úkonov," dodala Šimková.

Zdroj: FB Polícia SR - Bratislavký kraj

Počarbal i strop.

Za trestný čin poškodzovania cudzej veci hrozí Rastislavovi ročný pobyt za mrežami.

(ms)

Páčil sa vám článok?