Polícia hľadá svedkov: Títo vodiči prechádzali na križovatke na zelenú

12.2.2020
Nehoda križovatka Trnávka

Zdroj: Polícia SR - BA kraj

Páčil sa vám článok?

K dopravnej nehode došlo 5.2.,v poludňajších hodinách na svetelne riadenej križovatke. Na križovatke ulíc v Trnávke sa zrazili 2 osobné vozidlá. Podľa tvrdenia vodičov oboch strán, obe šli na zelenú.

Na križovatke ulíc Vajnorská – Bojnická sa narazili osobné vozidlá- Citroën Berlingo s vozidlom zn. Mercedes – Benz E. 

"Pri dopravnej nehode sa ľahko zranila posádka vozidla zn. Mercedes. Alkohol u oboch vodičov účastných na tejto dopravnej nehode zistený nebol," informovala bratislavská krajská policajná hovorkyňa Lucia Miháliková.

Zdroj: Polícia SR - BA kraj

Zdroj: Polícia SR - BA kraj

​Polícia vyzýva svedkov, ktorí videli dopravnú nehodu a vedia poskytnúť  bližšie informácie k jej priebehu, aby tak urobili na bezplatnom čísle polície 158, osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení, alebo kontaktujte oficiálnu stránku na Facebooku formou súkromnej správy.

Bratislavskí dopravní policajti opäť pripomínajú všetkým účastníkom cestnej premávky, aby sa za volantom správali predvídavo, boli obozretní a maximálne sústredení na dianie v cestnej premávke. "Aj malá nepozornosť môže spôsobiť dopravnú nehodu, ktorá môže mať nezvratné následky, " dodáva Lucia Mihalíková.

(ts,nc)

Páčil sa vám článok?

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.