VIDEO: Opitý Bratislavčan sa rútil v protismere po R1!

6.2.2020
0

Zdroj: Polícia SR

Páčil sa vám článok?

Obrovské šťastie, že nedošlo k tragédii. Policajtom sa podarilo zadržať poriadne opitého vodiča z Bratislavy, ktorý po rýchlostnej ceste R1 uháňal v smere na Trnavu v protismere!

Viacerí vystrašení vodiči, ktorí hazardéra v noci na stredu spozorovali, pochopiteľne okamžite volali na 158. "Policajti pohotovostnej motorizovanej jednotky vodiča s autom Ford Fiesta zaregistrovali na rýchlostnej ceste, ako sa rúti v protismere do mesta Trnava. Vozidlo zablokovali a vodiča podrobili dychovej skúške na alkohol. V dychu mu namerali 0,87 mg/l čo je 1,81 promile," informovala polícia na sociálnej sieti.

Po zastavení opitý 53 ročný Bratislavčan policajtom povedal, že chcel ísť tankovať do Trnavy a keď na rýchlostnej ceste zistil, že zle odbočil, tak to stočil do protismeru. Polícia vyšetruje tento prípad ako prečin všeobecného ohrozenia z nedbanlivosti, za čo si môže spomínaný vodič posedieť za mrežami až tri roky.

(ms)

Páčil sa vám článok?

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.