FOTO: Policajti zachraňovali život mladému Angličanovi - ležal na Panskej a bol na mol!

13.1.2020

Zdroj: FB Polícia Bratislavský kraj

Páčil sa vám článok?

Policajtov bratislavskej PMJ počas pešieho hliadkovania na Hurbanovom námestí oslovil v nedeľu v skorých ranných hodinách cudzinec. Ten im uviedol, že jeho kamarát sa po požití značného množstva alkoholu potkol a spadol, pričom zostal ležať na zemi...

"Policajti sa okamžite presunuli na Panskú ulicu, kde sa mal tento muž nachádzať. Po ich príchode muž ležal na zemi v bezvedomí a zvracal. Zasahujúci policajti museli 24-ročnému Angličanovi okamžite poskytnúť prvú pomoc. Uložili ho do stabilizovanej polohy, prikryli izometrickou fóliou a zotrvali pri ňom až do príchodu privolaných záchranárov," uvádza polícia z Bratislavského kraja na sociálnej sieti. 

Zdroj: FB Polícia Bratislavský kraj

K ležiacemu mužovi pod vplyvom alkoholu bola privolaná posádka rýchlej zdravotnej služby, ktorá ho následne previezla sanitkou do nemocnice.

Zdroj: FB Polícia Bratislavský kraj

(ars)

Páčil sa vám článok?

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.