FOTO: Netušíte, kto je tento chlapík? Platil v obchodoch cudzími kartami!

27.10.2019

Zdroj: FB Polícia Bratislavský kraj

Páčil sa vám článok?

Policajti tretieho bratislavského okresu vyšetrujú okolnosti prečinu neoprávneného vyrobenia a používania platobného prostriedku, elektronických peňazí alebo inej platobnej karty, ku ktorému došlo koncom augusta tohto roku.

"Doposiaľ neznámy páchateľ odcudzil pravdepodobne počas jazdy električkou medzi zastávkami Tomášikova a Záhradnícka poškodenému mužovi dve platobné karty. S nimi následne zrealizoval na viacerých miestach v Bratislave viacero bezkontaktných platieb a tým spôsobil škodu v celkovej hodnote takmer 176 ,-€," napísali o prípade bratislavskí policajti na svoj oficiálny Facebook.

Zdroj: FB Polícia Bratislavský kraj

"V tejto súvislosti sa obraciame na verejnosť so žiadosťou o stotožnenie neznámeho muža na priloženej fotografii. Ten by svojimi vedomosťami mohol napomôcť k objasneniu krádeže. Akékoľvek informácie smerujúce k stotožneniu osoby na priloženej fotografií nám občania môžu oznámiť na bezplatnom čísle polície 158 prípadne formou súkromnej správy na FB profile polície," dodali policajti.

(ars)

Páčil sa vám článok?

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.