VIDEO a FOTO: Vylúpili klenotníctvo v hoteli na Hviezdoslavovom námestí

11.9.2019
0

Zdroj: FB Polícia SR

Páčil sa vám článok?

V bratislavskom Starom Meste na Hviezdoslavovom námestí prepadli dvaja lupiči klenotníctvo v jednom z hotelov.

"Podľa doterajších informácii dvaja doposiaľ neznámi páchatelia vošli do predajne, pričom jeden z nich pod hrozbou použitia zbrane prikázal predavačke ľahnúť si na zem. Druhý z páchateľov rozbil sklenené vitríny, odkiaľ zobral hodinky za približne pol milióna eur," informovali bratislavskí policajti na sociálnej sieti. 

Ide o hotel Radisson Blu Carlton. "Páchatelia následne utiekli na doposiaľ neznáme miesto. Lúpež sa zaobišla bez zranení. Po neznámych páchateľoch v súčasnosti intenzívne pátrame," dodali policajti.

V súvislosti s touto lúpežou pátrajú policajti po totožnosti ľudí na priloženom videu a fotografiách:

Prvý muž, s ktorým by policajti radi hovorili:

Zdroj: FB Polícia SR - Bratislavský kraj

Druhý muž, s ktorým by policajti radi hovorili:

Zdroj: FB Polícia SR - Bratislavský kraj

Ak tušíte, kto sú  muži na videu a fotografiách, oznámte to na telefónnom čísle 158.

FOTO: Stanica mestskej polície na Obchodnej ešte nie je dokončená? Včera tam panoval čulý stavebný ruch...

Aj keď novú stanicu mestskej polície na Obchodnej ulici slávnostne otvoril bratislavský primátor Matúš Vallo 22. augusta, tak stále to vyzerá tak akoby ešte nebola úplne dokončená. Napríklad včera sme pred ňou videli zaparkovanú bielu dodávku s nákladným priestorom a minimálne päť robotníkov, ktorí mali plné ruky práce a evidentne vo vnútri vykonávali nejaké stavebné práce. Snažili sme sa zistiť, čo sa tu dialo...

(ms) 

Páčil sa vám článok?

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.