HOROROVÉ FOTO: Bratislavčan Martin mal šťastie v nešťastí - kovová tyč prebodla kabínu jeho auta!

15.8.2019

Zdroj: FB Polícia Slovenskej republiky

Páčil sa vám článok?

Na svoju jazdu medzi obcami Dubodiel a Čuklasovce v trenčianskom okrese asi nikdy nezabudne 33-ročný Martin z Bratislavy, ktorý sa spolu so spolujazdkyňou viezol vo vozidle zn. Opel Corsa, keď na mokrej vozovke dostal šmyk, vyletel z cesty a jeho auto skončilo prevrátené na streche a aby toho nebolo málo, tak do kabíny sa mu cez predné dvere vnikla kovová tyč zo zábradlia mosta...

"V mieste dopravnej nehody, za ľavotočivou zákrutou neprispôsobil rýchlosť jazdy povahe a stavu vozovky a na mokrej ceste dostal s vozidlom šmyk. V dôsledku toho zišiel z cesty vpravo, kde ľavou stranou vozidla narazil do zvislého dopravného značenia a kovového zábradlia mosta. Vozidlo sa následne prevrátilo na strechu do koryta miestneho potoka. Vo vozidle v čase dopravnej nehody sedela aj 31-ročná spolujazdkyňa. Tá bola po nehode odvezená do fakultnej nemocnice v Trenčíne, kde bola jednorazovo ošetrená. Pri dopravnej nehode došlo k ľahkému zraneniu vodiča, ktorý bol hospitalizovaný v trenčianskej nemocnici. Dychová skúška u vodiča bola negatívna," informovala slovenská polícia na svojom Facebooku, kde zverejnila aj hrôzostrašne vyzerajúce fotografie zdemolovaného vozidla...

Zdroj: FB Polícia Slovenskej republiky

"Vodič Opla a jeho spolujazdkyňa len "o vlások" unikli smrteľným zraneniam, nakoľko jeho vozidlo v dôsledku šmyku pri rotácii narazilo ľavými prednými vodičovými dverami do kovového zábradlia mosta, pričom kovová rúra zábradlia vnikla cez ľavé predné vodičove dvere do vozidla a šťastnou náhodou skončila "iba" v motorovej časti vozidla," píšu policajti.

Zdroj: FB Polície Slovenskej Republiky

​"Pri vniknutí kovovej tyče zábradlia do vozidla táto mierne zachytila nohy vodiča, ktorý utrpel zranenie dolných končatín. Bolo veľkým šťastím, že kovová tyč neprepichla vodiča vozidla a jeho spolujazdkyňu sediacu na prednom sedadle vedľa neho," dodala polícia.

Zdroj: FB Polícia Slovenskej republiky

​(ars)

Páčil sa vám článok?

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.