Hrozné nešťastie v Senici: Zo studne vytiahli dve mŕtve osoby - jedna z nich bol policajt!

16.6.2019

Zdroj: FB Polícia Bratislavský kraj

Páčil sa vám článok?

Hasiči z Bratislavského kraja boli v sobot pred ôsmou hodinou večer vyslaní k pádu dvoch osôb do studne v meste Senica. Po príchode na miesto udalosti bolo zistené, že sa obe osoby nachádzajú asi v 5 metrovej hĺbke v nedýchateľnom prostredí. Obe osoby boli zo studne vytiahnuté bez známok života a aj napriek veľkej snahe záchranárov sa ich nepodarilo oživiť. Jeden z mŕtvych bol príslušníkom Polície SR.

Polícia prijala v sobotu 15.6. večer oznámenie o úmrtí dvoch osôb v meste Senica. Policajti informáciu preverili a podľa prvotných informácií boli v studni nájdené dve osoby, Išlo o 30-ročného muža (policajného vyšetrovateľa z OR PZ Senica) a 41-ročnú ženu.

"Za účelom stanovenia presnej príčiny úmrtia osôb bola nariadená pitva. Poverený policajt začal vo veci trestné stíhanie pre prečin usmrtenia. Bližšie informácie k prípadu poskytneme neskôr, po dôkladnom zadokumentovaní a vykonaní potrebných procesných úkonov," informovala polícia dnes v noci na svojom oficiálnom facebookovom profile.

(ars)

Páčil sa vám článok?

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.