Pomôžte nájsť agresorov z autobusu! Surovo zbili manželský pár, ktorý ich napomenul

28.5.2019
0
Autobus - výtržnosť

Zdroj: Polícia

Páčil sa vám článok?

Hrozné. Policajti hľadajú štyroch mužov, ktorí v bratislavskej MHD robili neporiadok a surovo zbili manželov, ktorí ako jediní z cestujúcich si dovolili ich napomenúť.

Policajti štvrtého bratislavského okresu vyšetrujú trestný činu ublíženia na zdraví a výtržníctva, ku ktorým došlo ešte dňa 22.05.2019. 

"Podľa doterajších informácii medzi 23.00 až 23.30 hod, počas cestovania autobusom linky č. 83 zo zastávky MHD SAV na zastávku MHD Damborského, sa skupinka štyroch doposiaľ neznámych cestujúcich správala hlučne, robila neporiadok a rozhadzovala po autobuse rôzne veci. Dvaja cestujúci – manželský pár vo veku 50 rokov a 52 rokov - túto skupinku slušne napomenuli, na čo reagovali doposiaľ neznámi muži fyzickým napadnutím. Viacerými údermi do oblasti tváre spôsobili poškodeným rôzne zranenia a zlomeniny v oblasti tváre, pričom bezprostredne po skutku autobus opustili a utiekli na neznáme miesto. V prípade poškodenej ženy si zranenia vyžiadali hospitalizáciu v jednej z nemocníc," informoval nás bratislavský policajný hovorca Michal Szeiff. 

"Napriek tomu, že v čase spáchania skutku sa v autobuse nachádzalo približne 20 cestujúcich, po príchode hliadky PZ na miesto na tam nachádzal už iba dispečer MHD a vodič autobusu. Z tohto dôvodu pátrame po svedkoch – cestujúcich, ktorí priebeh tohto incidentu videli alebo disponujú informáciami, ktoré by napomohli k jeho objasneniu a stotožneniu doposiaľ neznámych páchateľov. Svedkovia tohto incidentu sa môžu prihlásiť osobne na ktoromkoľvek oddelení PZ, prípadne tak môžu urobiť telefonicky na linke č. 158," dodal Szeiff.

(ms)

Páčil sa vám článok?

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.