Vražda ženy na Kladnianskej: Obžalovaný Alexander sa priznal

14.5.2019
Mŕtva žena na Kladnianskej

Zdroj: TV JOJ

Páčil sa vám článok?

V prípade vraždy ženy, ktorej telo našli vo februári 2018 v Bratislave, sa ku skutku priznal obžalovaný Alexander B. z okresu Dunajská Streda.

Na pojednávaní bol vypočutý znalec z oblasti psychiatrie a sexuológie. Informoval o tom hovorca Krajského súdu v Bratislave Pavol Adamčiak.

„Obžalovaný A. B. urobil na dnešnom hlavnom pojednávaní vyhlásenie o vine, preto súd vykonáva dokazovanie len vzhľadom na trest, ochranné opatrenie a náhradu škody,“ dodal Adamčiak.

Podľa jeho informácií bolo hlavné pojednávanie odročené na 7. júna o 8.30 h, na ktorom bude súd pokračovať výsluchom ďalšieho znalca psychiatra.

Policajný vyšetrovateľ obvinil Alexandra B. z okresu Dunajská Streda z vraždy 44-ročnej ženy, ktorej telo našli začiatkom februára minulého roka v byte na Kladnianskej ulici v Bratislave. Pitva preukázala, že zomrela cudzím zavinením. Vyšetrovateľ vtedy vzniesol obvinenie z obzvlášť závažného zločinu vraždy v súbehu s prečinom krádeže. Podľa policajných informácií mal obvinený ženu zadusiť a z bytu ukradnúť dva mobilné telefóny.

(TASR)

Páčil sa vám článok?

Najčítanejšie