• Polícia
  • 01.05.2019 22:40

Zuzanu napadol na Patrónke úchylný vozičkár! Tlačil jej hlavu do rozkroku!

0 0
Vozičkár
Zdroj: Ilustračné - TASR/AP

AKTUALIZOVANÉ Traumatizujúci zážitok v stredu 1. mája zažila Bratislavčanka Zuzana M. Okolo siedmej večer ju na rohu, pri odbočke z Lamačskej cesty na Železnú studničku (Cesta na Červený most) , napadol vozičkár. Keď mu chcela pomôcť, násilným spôsobom jej tlačil hlavu do rozkroku. To však nie je všetko!

„Stál pri predajni Yamaha motoriek. Požiadal ma o pomoc, aby som mu pomohla vyložiť chodidlo na stupienok na vozíčku. Keď som sa zohla k jeho nohe, zdrapol ma za hlavu a tlačil ju k rozkroku,“ napísala nám Zuzana. Keď sa útočníkovi vytrhla a zvrieskla, že je idiot, utekala na zástavku Mokrohajská.

Tu však celý stresujúci a nepríjemný zážitok nekončí. „Keď som bola asi v polovici cesty, zrazu bol za mnou. Má totiž tichý elektrický vozíček. A tak ma nabral zozadu, že som takmer spadla. Opäť som sa vyšklbla a bežala na Patrónku,“ spomína na nepríjemný zážitok Bratislavčanka. Najviac ju šokovalo, že keď sedela v autobuse, tak ho opäť uvidela na tom istom mieste, kde ju požiadal o pomoc.

Miesto, kde mal Zuzanu osloviť muž na vozíku :

Zdroj: google maps

​Celú nepríjemnú príhodu nahlásila na polícií. „Na 158 mi povedali, že tam pošlú hliadku. V Dúbravke na polícii mi oznámili, že to nahlásia kolegom z Karlovej Vsi alebo Starého Mesta, lebo vraj miesto činu patrí jedným z nich,“ povedala pre banoviny.sk  Zuzana M. Sama sa z nepríjemného zážitku spamätáva a začali sa jej na doudieraných nohách od nárazov vozíka tvoriť modriny.u

"Uvedenou vecou sa už zaoberá príslušný útvar v pôsobnosti Okresného riaditeľstva PZ v Bratislave I. V prihliadnutím na štádium konania, bližšie informácie v súčasnosti nie je možné konkretizovať," povedala nám k prípadu bratislavská policajná hovorkyňa Lucia Mihalíková.  

Zuzana tvrdí, že keby nebola fyzicky zdatná, asi by to mohlo dopadnúť horšie, a preto chce aj týmto spôsobom upozorniť všetky ženy, aby si dávali pozor na vozičkára v okolí Patrónky a predajne Yamaha. Podľa jej popisu má hnedé vlnité vlasy, bradu, fúzy, hnedé oči, prekrvenú tvár. Vyzerá, akoby nemal krk.

(lb)


Cookies

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania Bratislavských novín.