• Polícia
  • 13.12.2018 10:03

Namol opitý zvracajúci chlapec na Hlavnej stanici: Takto ho vyriešili policajti

0 0
Opitý chlapec na Hlavnej stanici
Zdroj: Polícia

Policajti v Bratislave mali plné ruky práce s opitým tínedžerom na Hlavnej stanici. Mali vážne obavy, že skončí pod kolesami vlaku.

"Hliadka oddelenia sprevádzania vlakov spozorovala na nástupišti Hlavnej stanice v Bratislave mladého chlapca, ktorý sa dezorientovane potácal, pričom niekoľkokrát spadol. Z obavy o možný pád do koľajiska, prípadne pod prichádzajúci vlak, hliadka pristúpila k chlapcovi, pričom ho posadila na lavičku (na fotografii - poznámka redakcie). Chlapec sa napriek snahe hliadky správal nepríčetne, nekontrolovateľne kopal nohami a rozhadzoval rukami, pričom niekoľkokrát spadol z lavičky. Po ťažkej komunikácii predložil doklad totožnosti. Išlo o mladistvého, ktorý tvrdil, že požil značné množstvo alkoholu," informovali policajti na sociálnej sieti.

Aj napriek tomu, že chlapec zle artikuloval, nakoniec policajtom nadiktoval kontakt na rodiča. Hliadka sa telefonicky skontaktovala s otcom, ktorý si pre syna prišiel. "Nakoľko osoba niekoľkokrát zvracala, hliadka dohliadala na to, aby sa chlapec neudusil zvratkami, keďže mladistvý nebol schopný pohybu, ležal na chrbte a zaspával. Hliadka pri mladistvom zotrvala až do príchodu rodiča, ktorý si syna prevzal a poďakoval hliadke za pomoc," dodali policajti.

(ms)


Cookies

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania Bratislavských novín.