HROZNÉ VIDEO: Toto sú zábery zo smrtiaceho útoku Juraja H. na Filipínca Henryho

4.6.2018
0
Útok na Henryho

Zdroj: aktuality.sk

Páčil sa vám článok?

Naozaj strašné zábery. Celé Slovensko je doslova otrasené a zhrozené zo smrti Filipínca Henryho Acordu, ktorého na Obchodnej ulici v Bratislave podľa polície zabil Juraj H. To, ako k ohavnému útoku došlo, zachytila aj bezpečnostná kamera umiestnená na jednom z domov na Obchodnej ulici.

Internetovému portálu Aktuality.sk sa podarilo získať zábery bezpečnostnej kamery z tohto hrozného činu. Na nich vidno, ako obvinený J.H. Filipínca Henryho najskôr zráža úderom do tváre k zemi a keď už bol na štyroch, tak ho pravou nohou kopol do hlavy. O chvíľu sa dokonca postavil nad Henryho telo ležiace v bezvedomí, dal mu dve facky, potom si naň vyložil nohu a mobilom si pravdepodobne robil zo svojho zvráteného činu zábery. Upozorňujeme, že video nie je vhodné pre citlivé povahy.

Video, ktoré sa podarilo získať portálu Aktuality.sk:

(ms, ars)

Páčil sa vám článok?

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.