VIDEO: Po ceste v Petržalke behal dnes ráno nahý muž - chvíľu blokoval aj autobus MHD

19.12.2019

Zdroj: koláž abn

Páčil sa vám článok?

Ľudia sediaci v autobuse linky č. 95 si nestačili pretierať oči, keď zbadali dnes ráno po Jantárovej ceste utekať úplne nahého a bosého asi tridsaťročného muža. Jednému z cestujúcich sa bežiaceho naháča podarilo nahrať na mobilný telefón, ale ani autor videa si nevedel vysvetliť motiváciu jeho podivného konania...

Bežec - otužilec, prehratá stávka alebo bláznivý čin, ktorým chcel vzbudiť pozornosť okolia či vyvolať verejné pohoršenie. To je len zopár verzií, ktoré by mohli objasniť, prečo sa mladý muž v Petržalke vybral dnes ráno zabehať si bez topánok a oblečenia na cestu prioritne určenú pre individuálnu a mestskú hromadnú dopravu. Na Jantárovej ceste chvíľu blokoval autobus MHD - konkrétne linku č. 95, pred ktorým napokon odbehol do protismeru, kde sa zase na poslednú chvíľu vyhol oproti idúcemu osobnému vozidlu. 

Kúsok z jeho behu sa podaril nakrútiť na mobil jednému z cestujúcich v autobuse: 

 

"Všimol som si ho kúsok za Technopolom ako beží po ceste. Za zákrutou ho náš autobus dohnal a on odbehol z hlavnej cesty na vedľajšiu," povedal pre Bratislavské noviny autor kuriózneho videa.

Pochopiteľne, že bežiaceho naháča zaregistroval aj vodič v spomínanom autobuse linky č. 95 a keď to spomínal kolegom, tak tí mu tvrdili, že  muža, ktorý postavou aj výzorom zodpovedal chlapíkovi zachytenom na videu z Petržalky už videli aj pod Mostom SNP. Takže nie je vylúčené, že to nebol nejaký skrat či prehratá stávka, ale pravidelná "športová" a otužovacia aktivita. Nahých ľudí na verejnosti zvyknú ľudia hlásiť aj policajtom, ale väčšinou sa ešte pred príchodom mužov zákona niekam stratia, takže ich nemôžu riešiť či pokutovať za budenie verejného pohoršenia. V minulosti sme už  viackrát písali o nahých ženách, ktoré sa objavili v centre Bratislavy, ale s jedným podstatným rozdielom -  nebolo to v druhej polovici decembra, ale v letnom období.  

​(ars)

 

Páčil sa vám článok?

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.