VIDEO: Pri vjazde na parkovisko v Petržalke vznikla absurdná situácia - stretli sa tu dve tvrdohlavé vodičky!

3.10.2019

Zdroj: Google Maps

Páčil sa vám článok?

Takéto niečo sa dalo doteraz vidieť jedine v talianskych komédiách, ale najnovšie už aj na jednom z petržalských sídlisk. Pri vjazde a zároveň výjazde z parkoviska na Vilovej ulici sa stretli dve osobné autá s vodičkami, ktoré sa vzájomne zablokovali a začali na seba vytrubovať, pričom ani jedna nebola ochotná cúvnuť, aby tú druhú pustila. Celú absurdnú situáciu nakrútil z okna neďalekej novostavby Michal, ktorý ju vtipne komentoval spoločne so svojou priateľkou Rommie.

Video zverejnila na Facebooku satirická stránka Zomri a pozrieť si ho môžete tu:

Mnohí diskutujúci celkom dobre nechápali ako vôbec takáto situácia mohla vzniknúť, až sa do diskusie napokon zapojila vodička, ktorá sedela za volantom žlto-zeleného vozidla a tá napísala: "Kamoška predo mnou v aute išla z parkoviska a hentá teta blonďavá chcela ísť do parkoviska a naschvál pridala a bola toho názoru, že my máme všetci cúvať. Potom volala frajerovi (asi nevedela vycúvať sama) a ja som na ňu nakričala, že keď to tam nechá stáť, tak ju policajti odtiahnu. Potom konečne vycúvala..." 

(ars)

Páčil sa vám článok?

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.