• Naša téma
  • 08.02.2019 18:55

FOTO: Kedysi sa stálo na banány a mandarínky a dnes v Auparku vznikol takýto rad na "jablká"

0 0
Zdroj: FB Nekŕmte nás odpadom

V nákupnom centre Aupark dnes otvárali novú predajňu Apple a pri tej príležitosti ponúkali niektoré výrobky tejto značky, najmä mobilné telefóny, za zvýhodnené ceny. Pre viacerých ľudí bola táto ponuka natoľko lákavá, že boli ochotní aj niekoľko hodín stáť v nekonečnom zástupe...

Fotografia obrovského radu sa objavila na facebookovej stránke Nekŕmte nás odpadom a za chvíľu k nej pribudli desiatky komentárov. Väčšinou od ľudí, ktorí sa do nákupného centra dnes nevybrali. Napríklad Matúš to zhodnotil stroho: "A vraj sa Slováci majú zle." Podobný názor vyslovila aj Ria: "Niektorí ľudia zjavne nevedia, čo s peniazmi a podľa všetkého ani nepracujú.."

Zdroj: FB Nekŕmte nás odpadom

Najväčší ohlas získal komentár Patrika Ďuricu: "Z Apple sa stala luxusná položka, ktorá podľa oviec určuje spoločenský status daného jedinca a v ich mysli niečo ako rasovú nadradenosť oproti iným. Proste ajfon musíš mať, inak si menejcenný. Pritom by im v pohode stačil telefón za 200 eur."

Ale veľa ľudí sa stotožnilo aj s názorom Janky Raždíkovej: "Keby takto ľudia stáli v rade v pomoci druhým ľuďom, ktorí to naozaj potrebujú...ale vtedy sa všetci tvária, že nemajú čas ani peniaze."

"Chorý národ. Ak by vznikol takýto rad v potravinách, tak si neviem predstaviť, akými slovami by nazvali pokladníčku, keby tam mali stáť 10 minút. Normálne neverím vlastným očiam!" dodala Gabriela.

(ars)


Cookies

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania Bratislavských novín.