Speváčka Lara Fabian oslávi svoje narodeniny koncertom v Bratislave

21.10.2019

Zdroj: FB Lara Fabian

Páčil sa vám článok?

Speváčka belgicko-talianskeho pôvodu Lara Fabian, v súčasnosti kanadská občianka, mala k slovenskému publiku vždy výnimočne úzky vzťah, ktorý potvrdila aj svojimi predchádzajúcimi koncertmi.

Tentokrát k nám Lara Fabian zavíta v rámci svojho "50 World Tour", ktorá odštartovala 16. septembra v New York City, a ktorým, ako už aj samotný názov napovedá, oslavuje svoje 50. narodeniny. Na koncerte zaznejú jej najväčšie hity, ale aj piesne z jej aktuálneho albumu Papillon. Vstupenky na decembrové vystúpenie Lary Fabian v AXA aréne NTC Bratislava sú už v predaji v sieti Ticketportal.

Lara Fabian sa narodila 9. januára 1970 v Belgicku, kde je dnes jednou z najpredávanejších umelkýň. Do celosvetového povedomia prerazila v roku 1994 albumom Carpe Diem, ktorého predaj do roka trojnásobne presiahol platinový štatút a speváčka zaň získala dve hudobné ocenenia Félix. V roku 1999 Fabian uviedla na trh svoj prvý anglicky naspievaný album "Lara Fabian", ktorý sa dostal na 1.miesto prestížneho rebríčku časopisu Billboard, kde následne bodoval aj jej prvý singel v angličtine - I Will Love Again. Na svojom konte má 14 štúdiových albumov, z ktorých predala vyše 18 miliónov nosičov. Nemenej úspešná je aj jej koncertná činnosť. Jej posledným svetovým turné bolo The Camouflage World Tour v 2017/2018.

Skladba Je t´aime sa stala takou populárnou, že ju na jej koncerte publikum začalo spievať ešte skôr než ona. Na Slovensku ju dostala do povedomia napríklad aj účastníčka prvej série Slovensko hľadá SuperStar Martina Šindlerová, ktorá ju interpretovala v jednom z finálových kôl tejto speváckej súťaže.   

"Zmyslom môjho života je spojenie s mojimi poslucháčmi, s publikom. Bez neho by som nič nedosiahla a nesplnila si svoje sny," neraz naznačila speváčka, ktorá je okrem svojho výnimočného hlasu povestná aj svojou otvorenosťou a komunikáciou s publikom, s ktorým sa na koncertoch pravidelne delí o svoje životné zážitky, inšpirujúce momenty či vnútorné pocity a myšlienky o priateľstve, láske a duchovnej ceste.

(TASR)

Páčil sa vám článok?

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.