• Kultúra
  • 13.03.2019 09:15

VIDEO: Slávna Mireille Mathieu príde do Bratislavy koncertovať o týždeň neskôr

0 0
Zdroj: FB M.M.

Šansónová legenda Mireille Mathieu pripravuje svoje európske turné, počas ktorého navštívi niekoľko európskych miest. Počas svojho turné Madame Mathieu nevynechá ani Slovensko, kde ju fanúšikovia doslova milujú a jej bratislavské koncerty boli vždy vypredané.

Organizátori jej budúcoročného vystúpenia oznámili, že pre jednoduchšie napasovanie jednotlivých koncertov boli nútení zmeniť termín bratislavského koncertu z 3. marca na 10. marca 2020, ale zároveň potvrdili, že podujatie sa neruší, ale len posúva a všetky doteraz zakúpené vstupenky zostávajú platné. Koncert sa bude konať dňa 10. marca 2020 v AXA aréne NTC Bratislava a Mireille Mathieu vystúpi so svojou sprievodnou kapelou a vokalistami.

Takýto úspech mala v Bratislave v roku 2017, keď vystúpila v Incheba Expo Aréne:

Charizmatická francúzska šansoniérka začala svoju hudobnú kariéru v sedemdesiatych rokoch a odvtedy stihla nahrať viac ako 1200 skladieb, vydať viac ako 40 albumov a vystupovala po celom svete. Táto úžasná speváčka sa považuje za nástupkyňu ikonickej Edith Piaf. Celý svet ju pozná vďaka slávnym skladbám Mon credo, Qu`elle est belle, Mon bel amour d`été, ale aj vďaka typickému účesu-krátkej ofine, ktorá dodnes inšpiruje svetových kaderníkov. Madam Mathieu spolupracovala napríklad s hviezdami ako Charles Aznavour, Julio Iglesias, Frank Sinatra, Tom Jones , či Paul Anka.

Mireille Mathieu má na svete aj svoj ďalší nový album, takže sa môžeme tešiť, že na bratislavskom koncerte zaznejú aj piesne z tohto nového albumu. Fanúšikovia však iste ocenia aj všetky ďalšie veľké hity, ktoré sú stálicami jej koncertov.

​Nezabudnuteľnú atmosféru na francúzsky spôsob môžete zažiť aj vy a to dňa 10. marca 2020 v AXA aréne NTC Bratislava. Vstupenky nájdete v sieti Ticketportal a viac informácií na webovej adrese: www.jvsgroup.sk

(TASR)


Cookies

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania Bratislavských novín.