Komu záleží na dodržiavaní pravidiel?

13.12.2006
Páčil sa vám článok?

Našim zástupcom sú jednoduchí občania potrební len v čase volieb, keď nám sľubujú všetko, len aby sme vhodili volebný lístok tej správnej farby alebo čísla do hlasovacej urny.

Po voľbách vedia veľmi rýchlo na jednoduchých ľudí zabudnúť a tak na nás zabudli i poslanci NR SR J. Malchárek a P. Kresák, ktorí iniciovali a navrhli nášmu parlamentu prijať taký nezmyselný zákon, ktorý nedovoľuje odťahovanie motorových vozidiel tak ako dosiaľ. Pán Malchárek ako pretekár vie, že i v súťaži F 1 platia určité pravidlá na dodržiavanie bezpečnosti na trati, vie, že i za vytvorenie pasívneho nebezpečenstva sa platia veľké pokuty. Jemu nezáleží na tom, aby naši vodiči dodržiavali pravidlá cestnej premávky, ale svojou novelou zákona chce ešte viac sťažiť riešenie dopravnej situácie a zaťažiť daňových poplatníkov tým, že predstavitelia mesta, keďže si nebudú vedieť rady, ako riešiť v meste parkovanie, „vymyslia“ ďalšie betónové alebo oceľové klobúky na okraji vozovky, pričom si vôbec neuvedomujú, že tieto prekážky sú najväčšmi nebezpečné pre účastníkov cestnej premávky.

Páčil sa vám článok?

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.