Trolejbusy na Dolných honoch budú jazdiť už po bežnej trase

7.10.2019
Trolejbusy na Gagarinovej

Zdroj: TASR

Páčil sa vám článok?

Rekonštrukčné práce na Dvojkrížnej ulici na Dolných honoch úspešne pokračujú, a tak už nasledujúce víkendy sa neočakávajú zmeny v trasovaní liniek.

Trolejbusy 201, 202 a autobusy 65 a 67 tak budú premávať po svojich štandardných trasách bez náhradnej autobusovej dopravy X71.

"Ďalšiu výluku na Dolných honoch očakávame až cez víkend 26. 10. a 27. 10. Cestujúcich o nej budeme včas informovať, doporučujeme im, aby sledovali náš Facebook," informoval nás Martin Žarnovický, marketingový a PR manažér DPB. 

"Pokiaľ cestujete autom, prosíme vás, aby ste sa v nasledujúcich dňoch vyhli Dvojkrížnej ulici. Prebiehajú tu opravné práce, premávaka je veľmi sťažená a situáciu komplikujú aj naše trolejbusy, ktoré majú problém dočiahnuť na trolejové vedenie a musíme im manuálne prekladať zberače. Môžu tu vznikať dopravné zápchy, " dodal. 

(ms) 

Páčil sa vám článok?

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.